enTİCARİ
Web Tabanlı Muhasebe Yazılımı

Web Tabanlı Muhasebe Yazılımı

Web Tabanlı Muhasebe Yazılımı İş süreçlerini kısaltan ve şirket verimliliğini arttıran yazılımlardır. Muhasebe yazılımları, proje yönetim sistemleri, teklif yönetim sistemleri, ik sistemleri gibi çeşitli görevleri olan yazılımlardır. Bu tür yazılımlar şirket ihtiyaçlarına göre web yazılım veya mobil uygulama olarak geliştirilebilmektedir.

Özel yazılım geliştirme avantajları;

  • Şirket ihtiyaçlarına uygun ve esnek çözümler
  • İş süreçlerinizi değiştirmeden hızlı kullanım kolaylığı
  • Kaynakların daha verimli kullanılması
  • Gereksinim duyulan diğer sistemler ile entegrasyonu
  • PC, Mac, Tablet ve mobil gibi farklı platformlarda çalışabilme
  • Sonradan çıkabilecek ihtiyaçlara cevap verebilme
  • İhtiyaçlara özel rapor geliştirebilme

Özel Yazılım Neden Gereklidir?

İş süreçleriniz sektörünüze göre farklılık gösterebildiğinden hazır paket sistemlerdeki özellikler ihtiyaçlarınızı karşılamamaktadır. Hazır paket sistemler tüm sektörlerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlandığı için üzerinde geliştirmeyi ancak sağlayıcı firma istediği zaman yapabilmektedir ve bu geliştirmelerin yapılma süreçleri uzun olabilmektedir.

Zaman ve maliyet kaybı yaşamadan iş süreçlerinizi kısaltmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sonradan çıkabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel yazılım geliştirme çözümlerini tercih edebilirsiniz.

muhasebe yazılımı

Özel Yazılım Sistemlerinin Hazır Sistemlerden Farkları Nelerdir?

En önemli avantajı gelişime açık bir yapıda olmasıdır. Özel yazılım, ihtiyaçlarınızın sonradan belirginleşmesi, artması, değişmesi gibi durumlardan etkilenmez bu senaryolara her zaman hazırlıklıdır.

Diğer sistemlerle entegrasyon kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bu sayede verilerinizi tek bir yerde toplayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Özel yazılım projeleri şirketinizin iş süreçlerine uyarlanır. Hazır paket sistemlerinde iş süreçlerinizi değiştirmek zorunda kalabilir, iş süreçlerini uzatabilir.

Özel yazılım projeniz şirketinize ait olmaktadır, paket sistemler genelde lisans ücretleriyle kiralanmaktadır.

Paket sistemlerde fazla olan, kullanılmayan birçok özellik bulunduğundan yavaş çalışmaktadır. Özel yazılım projeniz ihtiyaçlarınıza odaklanıp üretildiğinden yüksek performans ile çalışmaktadır.

Projenizi tablet, mobil gibi farklı platformlarda kullanabilir ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Özel yazılım geliştirme hizmeti profesyonel yazılım dili ile kodlaması yapılmaktadır. Bu sayede güncel bir yazılıma yatırım yapmış olursunuz. Hazır paket sistemlerin birçoğu eski yazılım dilleriyle oluşturulduğundan geliştirmelerin yapılması oldukça zor ve maliyetlidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız

Bizi Arayın:0216 494 26 96

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıkayınız.

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels