Diğer Hizmetlerimiz
Restoran Adisyon Sistemi İle Süreçleri Tek Ekrandan Kontrol Edin!

Restoran Adisyon Programı ile, pastane, kantin ya da kafe gibi mekanların sahibiyseniz bütün bu iş sürecini takip etmek istersiniz. Müşterilerle iyi iletişimin yolu hızlı olmaktan geçer. Büyüme gösteren restoranların müşteri memnuniyetine önem verdikleri görülmektedir.

Restoran Adisyon Sistemi ile Daha Hızlı Süreçler

Restoran Otomasyon Sistemi ile personellerinizi de kontrol altına almış olursunuz. Restoran otomasyon sistemi kullanmanız, iş yerinizdeki tüm kontrolü tek bir ekran, tek bir tuşa indirger. Böylece işlemleri hızlıca yapabilir ve müşterilerinize daha iyi hizmet sunarsınız.

Restoran Otomasyon Sistemi, daha az insan gücü ve daha kaliteli hizmet sağlar. Restoran Otomasyon Sistemi, gıda sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan modüllere sahiptir. Bu sayede iş süreçleri tek merkezden bağlantı kurularak yönetilebilir. İş süreçlerine tek merkezden bağlantı kurmak süreçlerin daha hızlı ilerlemesine de olanak sağlar.grr

Zamanınızı Daha Verimli Değerlendirin

Güçlü ve esnek bir altyapı ile oluşturulan yazılımımız, sipariş, satış, adisyon, ödeme ve stok takibi gibi işlemlerinizi tek bir noktadan basit bir şekilde takip etmenize olanak sağlar.

İşlemler hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirildiği için, maliyetler düşecek ve hizmet kalitesi de artmış olacaktır.

Süreçleri Tek Ekrandan Kontrol Etmek Size Zaman Kazandırır

Restoran otomasyon sistemini kullanarak

  1. Siparişlerinizi takip etme
  2. Adisyon sistemini kurma
  3. Stoklarınızdaki artış ve azalışları izleme
  4. Kasa hareketlerini görme
  5. Cironuzu takip etme
  6. Mutfak ve salon arasındaki iş emirlerini düzenleme
  7. Personel verimliliğini ölçme
  8. Hizmet kalitesinin ne durumda olduğunu görme
  9. gibi bir çok alanda hız kazanmış olacaksınız.
  10. Restoran Otomasyon Programı’nın Geniş Yelpazeli Kullanımını

Restoran Otomasyon Programını, Restoran, Cafe & Bar, Pastane, Pizza, Fast Food, Zincir & Franchise gibi gıda sektörünün olduğu tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Bizi Arayın: 0216 494 26 96

Bize Yazın: [email protected]

Detaylı İletişim İçin Tıklayınız…

 

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels