Genel
personel takip programı
Personel Takip Programı Nedir ?

Takip yazılımı, kullanıcı adınızı ve parolanızı kendiniz tanımlayarak dilerse değiştirebileceği bir programdır. Bu program, giderek daha fazla kullanılmaya başlanmış ve işletmelerde zaman tasarrufu elde edebilmenizi sağlamıştır. Kullanımı oldukça basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı oldukça basit şekilde kullanım sağlayabilmektedir. Personel takip programının birden fazla kullanıcıya da yetki verebilmesi özelliği sayesinde, birden fazla yetkili oluşturabilirsiniz.

Takip programı veya takip sistemi olarak da adlandırılan program, çalışanların zaman damgasını ve ofis,saha vb. konum bilgilerini takip etmek için kullanılan bir sistemdir. Bu sistemler yöneticilerin personelerine ait çalışmalarını ve saatlerini takip etmelerine yardımcı olur.

Zamanlama bilgileri ve zamanaşımı istekleri genellikle personel takibinin bir parçası olarak kabul edilir, çünkü bu bilgi yöneticilerin çalışanların gerçekte ofis veya diğer çalışma alanlarında olması beklendiğini bildirir.

PDKS ;“Personel Devam Kontrol Sistemi” ifadesinin kısaltılmış halidir.

 Devam Kontrol Sistemi kısa     adı pdks olarak adlandırılan bu   program orta ve büyük ölçekli şirketlerde   personellerin giriş-   çıkış,maaş,avans,izin,vardiya,puantaj,sertifika   vb. takibinin kart okuma,parmak okuma,yüz   okuma,avuç içi damar okuma gibi donanım   ve personel takip programı sayesinde en   ekonomik ve en verimli şekilde     gerçekleştirilmesini sağlar.

personel takip programı

 Personel takip programı nedir?

Personel takip programları yöneticiler, çalışanlar ve   müşteriler arasında anlık sağlıklı bilgi akışı olmasını   sağlayan, verileri tek elde toplayarak iş süreçlerini hızlı ve   verimli hale getiren yönetim yazılımlarıdır.

Devam Kontrol Sistemi (PDKS) işletmelere neler kazandırır?


Bilişim teknolojileri ürünü olan PDKS gerçek zamanlı ve hatasız bilgi aktarımı ile işletmelerin matematiksel analizler yaparak karlılıklarını arttırmalarını sağlar. İşletme karlılığı konusunda somut örnekler;

*Saat-dakika hesabı ile normal ve fazla mesai bordrosu hazırlayabilirsiniz.

*Artık takip formu ile uğraşmayacaksınız.

*Her ay maaş zamanında maaş takibi ve personel izin takibi yapmayacaksınız.

*Fazladan ödenen saat ücretlerinin ortadan kaldırılması,

*Ay sonunda yapılan hesaplama ile her personelin toplamda kaç saat çalıştığı, kaç saat mesai yaptığı, kaç gün tatil yaptığı PDKS yazılımı aracılığı ile hatasız bir şekilde hesaplanır. Bu sayede işletme gereğinden fazla saat ücreti ödemez.

Özellikle işletmelerin personel takip programı kullanmak istemesindeki en önemli neden giriş ve çıkışları düzenli olarak takip edebilmektedir.

İLETİŞİM ;

Telefon : +90 (216) 493 8810

E-posta : [email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels