E-Reçete Programı
OSGB Yazılımı
OSGB Yazılımı

OSGB YAZILIMI

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte kanun uygulamalarını yerine getirmekle zorlanan işyerlerimiz, bu konuda İSG profesyonelleri ve OSGB’ler tarafından sağlanan hizmetlerden yararlanacaklardır.

Bütün sektörleri kapsayan bu kadar geniş bir konu da hizmet vermek için önemli bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Ülkemizin mevcut altyapısının İş Sağlığı Ve Güvenliği konusunda kısa sürede bu ihtiyaca cevap vermesi çok zordur. Hali hazırda İş Güvenliği uzmanlarımızın sayısının yeterli olmaması, kısa sürede açılan OSGB’ lerimizin tam anlamıyla yeterli bir altyapıya sahip olmaması, uygulamalarda birçok sorun ve eksikliği beraberinde getirecektir.

Sâye, bu konuda hizmet veren OSGB’ lerin ve İSG profesyonellerin en büyük yardımcısı ve iş ortağı olacaktır.

Bütün sektörlere hizmet verebilecek altyapıya sahip olan Sâye, her türlü işletmenin İSG konusunda ihtiyacını standartların üzerinde bir içerik ve entegrasyon sistem yapısıyla sağlayarak kesin çözümler sunacaktır.

Sektörde hizmet veren profesyonelleriniz, kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olacaktır. Dünyanın her yerinden işyerinizin ve çalışanlarınızın son durumlarını görecek, en hızlı şekilde veri kontrolünü ve analizini yapacak bir sisteme sahip olacaksınız.

Birçok ilde ve farklı birçok sektördeki işletmelere hizmet vermek için ihtiyacınız olan organizasyonu Sâye sayesinde kontrol edebileceksiniz.

E-reçete programı, işyeri hekimlerinin elektronik reçete işlemlerinde kullanımı  daha hızlı, daha kolay, sağlıklı ve hızlı olmasını sağlayacaktır.

Telefon : +90 (216) 392 0 222

E-posta :[email protected]

Detaylı İletişim İçin Tıklayınız

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels