Genel
işyeri muhasebe programı
İŞYERİ MUHASEBE PROGRAMI

Ticari Programlar ile Stok Takibi

Ticari programlar ve muhasebe programları ile malın işletmeye girişinden başlayıp, işletme içerisindeki tüm adımlarını takip ederek, satışına kadar olan süreci yönetebilirsiniz. Stokları ana grup, alt grup, üretici, reyon, tedarikçi gibi alt kategorilere ayırabilir, bir stok için sınırsız sayıda firma tanımı yaparak, her birine özel fiyat tanımlayabilirsiniz. Minimum, maksimum stok seviyesi uyarılarından yararlanarak stoklarınızın miktarını kontrol altında tutabilirsiniz.

Ticari Programlar ile Sayım İşlemleri

Ticari programlar ve muhasebe programlarında bulunan sayım modülü aracılığıyla bilgisayarınızdaki stok miktarı ile gerçek stok miktarını depolar bazında eşitleyebilir, her türlü sayım cihazı ile yapmış olduğunuz sayımı, otomatik olarak programınıza yükleyebilirsiniz.

işyeri muhasebe programı

 Ticari Programlar ile Barkod İşlemleri

Sınırsız sayıda barkod tanımlayabilir, tanımlı barkodları stok   birimleri ile eşleştirebilirsiniz. Otomatik barkod standardı   kontrolü yaparak, hatalı barkod girişini önleyebilir,   stoklarınıza istenilen standartta otomatik barkod   üretebilirsiniz.

Ticari Programlar ile Cari Hesap Takibi

Cari hesaplarda bulunan borç ve alacak bakiyelerini, vade günlerini, faiz hesaplama işlemlerini takip edebilirsiniz.

Ticari Programlar ile Personel Cari İşlem Takibi

Ticari programlar ve muhasebe programları bulunan personel cari işlemleri modülü ile personelin maaş, avans, prim işlemlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca personel ücret tahakkuk ekranı ile personel kartında tanımlı ücretin her ay otomatik olarak virman dekontu ile personel cari hesabına alacak tahakkuku sağlanmaktadır ve personel kartında tanımlı prim sistemine göre otomatik prim tahakkuk işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Ticari Programlar ile Alış – Satış İşlemleri Takibi

İşletmenizdeki satın alma isteklerini ürün bazında takip edebilir, satın alma işlemlerini talep, sipariş, irsaliye, fatura evraklarına otomatik olarak aktarabilirsiniz.

Ticari programlar ve muhasebe programları yardımıyla teklif hazırlayabilir, takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi ayrıntılı olarak takip edebilir, stok bazında farklı ödeme planı, KDV, iskonto takibi yapabilirsiniz.

Ayrıca tedarikçi ve müşterileriniz ile yapmış olduğunuz sözleşmeleri takip edebilirsiniz.

Ticari Programlar ile Fatura Takibi

Ticari programlar ve muhasebe programları aracılığı ile faturada stok, hizmet, masraf ve demirbaşların ayrı ayrı ya da birlikte girişini yapabilir, her kalem için ayrı depo, ayrı KDV, ayrı departman ve personel girişi yapabilir, ayrı iskontolar belirleyebilirsiniz.

Ticari Programlar ile Kasa İşlemleri Takibi

Ticari programlar ve muhasebe programlarında bulunan kasa modülü aracılığıyla istediğiniz sayıda nakit, çek, senet kasası tanımlayabilir, kasadan her türlü cari için (kasa, banka, masraf, personel, cari hesap) ödeme ya da tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari Programlar ile Hizmet ve Masraf İşlemleri

Ticari programlar ve muhasebe programları aracılığı ile işletmenizin genel giderlerini ya da hizmet gelirlerini takip edebilir, ayrıntılı ekstre ve durum raporlarını alabilirsiniz.

Ticari Programlar ile Banka İşlemleri

Ticari programlar ve muhasebe programları ile vadeli, vadesiz, mevduat ve kredi hesapları açabilir, aynı banka üzerinde tahsilat, teminat, çek / senet ve kredi kartı işlemlerini takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM ;

Telefon : +90 (216) 493 8810

E-posta : [email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels