AKINSOFT
AKINSOFT WOLVOX 6 programında 2017 yılı devir işlemlerini nasıl yapabilirim?

Uyarı: Devir işlemi için AKINSOFT WOLVOX 6 Kontrol Panel programınızın sürümü güncel olmalıdır. Eğer eski bir versiyon kullanıyorsanız Kontrol Paneli, Ön Muhasebe vb. programlarınızı web sitemizden müşteri girişinizi yaparak güncelleyiniz !!!

Devir işlemine başlamadan önce, mutlaka veritabanınızın yedeğini alınız !!!

Öncelikle eğer sisteminiz çok kullanıcılı ise, bağlı olan tüm kullanıcıların oturumlarını kapattıklarından emin olunuz. WOLVOX programında yeni yıla devir işlemi için, Server makineden Kontrol Paneli’nde bulunan Yetkili menüsünden Devir İşlemleri’ne tıklayınız.

ekran-goruntusu-24

Karşınıza, aşağıda ekran görüntüsü verilen pencere açılacaktır. Açılan bu pencereden sırası ile aktarım yapılacak yılı, “Oluşturulacak Çalışma Yılı” hanesine girip (Örn. 2017) devir işlemi için baz alınacak son işlem tarihini giriniz. (Örn. Devir İçin Son İşlem Tarihi: 31.12.2016)
Bu aşamadan sonra devir yapılacak şirket yada şirketlerinizi seçiniz. Eğer birden fazla şirket ile çalışıyorsanız ve listedeki tüm şirketleri devir yapmak isterseniz, “Hepsini İşaretle” tuşuna tıklayınız.
Aktarılmasını istediğiniz verileri işaretleyerek ya da aktarılmasını istemediklerinizin işaretini kaldırarak programınızı yeni yıl için devir işlemine hazır hale getirmiş olursunuz.

ekran-goruntusu-23

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels