AKINSOFT
Akınsoft Octoplus 6 Yıl Sonu Devri 2023 Yılı Devir İşlemleri

UYARI: Akınsoft Octoplus 6 Yıl Sonu Devri programı 2023 yılına devir işleminden önce son sürümünü güncellemeyi unutmayınız !!!

Devir işlemine başlamadan önce, mutlaka veritabanınızın yedeğini alınız !!!

Öncelikle eğer sisteminiz çok kullanıcılı ise, bağlı olan tüm kullanıcıların oturumlarını kapattıklarından emin olunuz. OctoPlus programında devir işlemi için, Server makineden ana menü “Yetkili Kişi” sekmesinden, Şirket İşlemlerine tıklayınız. Karşınıza aşağıda ekran görüntüsü verilen pencere açılacaktır.

octoplus1

Buradan “Çalışma Yılları” sekmesine geçerek “Çalışma Yılı Oluştur” tuşuna tıklayınız. Karşınıza bir sonraki adımda ekran görüntüsü verilen pencere açılacaktır.

 

Açılan bu pencereden sırası ile aktarım yapılacak yılı, “Oluşturulacak Çalışma Yılı” hanesine girip (Örn. 2017)(Örn. Devir İçin Son İşlem Tarihi: 31.12.2016).
Aktarılmasını istediğiniz verileri işaretleyerek yada aktarılmasını istemediklerinizin işaretini kaldırarak programınızı yeni yıl için devir işlemine hazır hale getirmiş olursunuz.

 

Tüm bu işlemlerin ardından, “Çalışma Yılını Oluştur” butonuna tıkladığınızda programınız yeni yıl için aktarım işlemine başlamış olacaktır. Aktarımınız veri yoğunluğunuza göre bir süre zaman alabilir. Lütfen bu aşamada bilgisayarınızda farklı bir program açmayınız ve müdahelede bulunmayız. Kolay gelsin…

İLETİŞİM ;

+90 216 494 26 96

+90 216 493 88 10

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels