AKINSOFT Kampanyaları
AKINSOFT E-Site 1.08.04
AKINSOFT E-Site 1.08.04
Kullanım Alanları
E-Site genellikle site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.
Modüller
Site, blok daire kayıt, toplu aidat işleme, aidat ve diğer borçlandırma tanımları, şahıs kartları, genel ve daire bazlı bakiye listesi modülleri ve web modülünden oluşmaktadır.
Genel Özellikler
Üye İşlemleri
Apartman veya site sakinlerinin işlemlerini takip edebilmenin ve işlem yapabilmenin ilk adımı üye kayıtlarını oluşturmaktır. E-Site programının kolay kullanımı sayesinde üye kayıtlarını kolaylıkla oluşturabilir, Excel’de kayıtlı olan üyeleri tek seferde programa transfer ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.* Üye kayıtlarını oluşturarak üyelerle ilgili bilgilerini kaydedebilir, üye tiplerini kiracı, daire sahibi, daire sakini, yönetim kurulu üyesi, site çalışanı ve site avukatı olarak belirleyebilirsiniz.
* Belirlediğiniz üyeleri aidat ödemelerinden muaf tutarak borçlandırmaya dahil etmeyebilir, bu sayede toplu borçlandırmalarda ayrı ayrı kişi seçimine gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz.
* Apartman / siteden ayrılan üyenizi pasife alarak kaydını silmeye gerek olmadan veritabanında saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda raporlayabilirsiniz.
* Üyeler için risk notları girerek bu üyeye işlem yaparken programın risk notlarını karşınıza çıkartmasını sağlayabilirsiniz.
* Avukata verilen üyeler için gerekli işaretlemeleri yaparak avukatlık olma süreci ile ilgili açıklamalar kaydedebilirsiniz.
* Üyenin hangi dairede yaşadığını belirtebilirsiniz.
* Üyenin diğer aile fertlerini kaydederek ihtiyaç duyduğunuzda fert bilgilerine erişebilirsiniz.
* Üyeye kartına dosya ekleyerek üyeye ait her türlü dokümanı veritabanında saklayabilirsiniz. Bu sayede makbuz, dekont gibi gerekli evrakları üye kartına iliştirebilir ve gerektiğinde erişebilirsiniz.
* Blok girişleri oluşturarak apartman / sitenizin bloklarını belirleyebilir, hangi bloğa hangi yönetim bakıyor ve hangi görevliler atanmış seçebilirsiniz.
* Daire kayıtları oluşturarak dairede yaşayan üyeleri belirleyebilir bu sayede işlemlerin dire – üye ilişkisini sağlayabilirsiniz.
* Dairenin sahibini ve eğer içerisinde kiracı yaşıyorsa kiracısını seçebilir, kiracının evden ayrılması durumunda kiracının kalan hareketlerinin ev sahibine aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
* Daireye ait mali hareketlerden daire sahibinin mi yoksa kiracının mı sorumlu olduğunu belirleyerek borçlandırma işlemlerinde borç hareketinin kime yansıyacağını seçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

+90 216  494 26 96

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
happy wheels